Обмін та повернення
Ви можете обміняти або повернути будь-яку річ,
куплему в нашому магазині.
Ви можете повернути або обміняти одяг, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує « Закон про захист прав споживача».

Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернений до магазину протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, якщо виконуються такі вимоги:

  • товар, не був у вжитку і не має слідів використання:
  • подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів потрапляння рідини у виріб або на упаковку, документацію;
  • товарний вигляд збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований;
Повернення можна оформити на протязі 14 днів.

Важливо! Якщо ви замовили річ з оплатою при отриманні, то оформити обмін чи повернення ви можете на місці після огляду та примірки. Не потрибно ніяких заяв.

Для того, щоб оформити повернення напишіть нам і ми надишлемо вам заяву на повернення.
Разом з заповненною заявою надішліть речі Новою поштою за адресою: м. Вінниця, НП1 отрімувач ФОП Коваль В.Д. тел. +38(067)159-00-99
Гроші повертаємо на протязі 3-5 робочих днів на вказані вами реквізити в заяві.

Важливо! Речі, вироблені за індивідуальним замовленням не підлягають обміну та поверненню Згідно статті 13.6 Закону «Про захист прав споживача».


Made on
Tilda